Szövetségek

Magyar Birókzó Szövetség

Nemzetközi Birkózó Szövetség

2015-ös versenynaptár

VERSENYNAPTÁR 2015


Január
31. Serdülő kötöttfogású csapatbajnokság – Dorog
31. U 23-as kötöttfogású országos bajnokság – Mogyoród

Február
1. Utánpótlás kötöttfogású csapatbajnokság – Dorog
15. Kadet szabadfogású rangsorverseny – Szigetszentmiklós
15. U 23-as szabadfogású országos bajnokság – Szigetszentmiklós
14-15. Diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság – Bp, Szentes, Tatabánya, Dunaferr, Püspökladány
19-20. Felnőtt kötöttfogású világ-kupa – Irán, Teherán
21-22. Serdülő kötöttfogású és junior szabadfogású rangsorverseny – Cegléd
28. Felnőtt szabadfogású és női és kadet női rangsorverseny - Kecskemét
28. Diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság – Kaposvár

Március
1. Junior kötöttfogású rangsorverseny – Kaposvár
7-8. Magyar Nagydíj, Polyák Imre emlékverseny – Szombathely
7. Diák kötöttfogású csapatbajnokság- Vasas
14-15. Kadet női rangsorverseny – Pestszentimre
14-15. Diák és serdülő leány diákolimpia – Pestszentimre
21. Diák I-es kötöttfogású rangsorverseny – Bp. Kertváros
22. Kadet szabadfogású rangsorverseny – Bp. Kertváros
22-29. U 23-as Európa-bajnokság- Lengyelország, Walbrzych
28-29. Kadet és junior nemzetközi kötöttfogású rangsorverseny – Dorog

Április
4-5. Húsvét
11-12. Felnőtt kötött- és szabadfogású rangsorverseny – Vasas
17. Diákolimpia III. korcsoport, kötöttfogás – Dorog
18. Diákolimpia IV. korcsoport, kötöttfogás – Dorog
18. Egyetemi kötött- és szabadfogású és női országos bajnokság – Eger
18-19. Kadet és junior kötött- és szabadfogású nemzetközi verseny – Azerbajdzsán, Baku
25-26. Felnőtt szabadfogású országos bajnokság – Miskolc
25-26. Kadet női rangsorverseny – Miskolc
25-26. Diák II-es kötöttfogású országos bajnokság – Karcag

Május
2. Felnőtt kötöttfogású és női országos bajnokság – Szigetszentmiklós
16-17. Kadet szabadfogású rangsorverseny – Orosháza
22. Diákolimpia II. korcsoport, kötöttfogás – Újpest
23. Serdülő kötöttfogású országos bajnokság – Újpest
22-24. Junior nemzetközi kötött- és szabadfogású és női verseny – Törökország, Antalja
22-24. Kadet, junior és felnőtt női nemzetközi verseny – Németország, Dormagen
30-31. Junior szabadfogású országos bajnokság – Győr
30-31. Kadet kötöttfogású rangsorverseny – Vasas

Június
6. Diák I-es kötöttfogású országos bajnokság – Vasas
7. Veterán kötött- és szabadfogású országos bajnokság – Tatabánya
13-20. Európa-játékok – Azerbajdzsán, Baku
20-21. Kadet kötöttfogású rangsorverseny – Kecskemét
23-28. Junior Európa-bajnokság – Törökország, Isztambul
27-28. Strandbirkózó országos bajnokság – Dorog / Szentes

Július
18-19. Országos bírói konferencia és vizsga - Dunavarsány

Augusztus
4-9. Kadet Európa-bajnokság – Szerbia, Szabadka
11-16. Junior-világbajnokság – Brazília, Recife
25-30. Kadet-világbajnokság – Bosznia Hercegovina, Szarajevó

Szeptember
7-13. Felnőtt világbajnokság – Egyesült Államok, Las Vegas
19. Diák szabadfogású csapatbajnokság – Vasas
20. Serdülő szabadfogású csapatbajnokság – Vasas
26-27. Junior kötöttfogású és női országos bajnokság – Tatabánya

Október
3-4. Felnőtt női rangsorverseny és utánpótlás szabadfogású csapatbajnokság – Érd
3-4. Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság – Bp, Kecskemét, Cegléd, Nagysáp, Szigetvár, Gyöngyös
6-11. Veterán kötött- és szabadfogású világbajnokság – Görögország, Kréta
10-11. Felnőtt kötöttfogású rangsorverseny – Rendezőt keresünk!
10-11. Kadet kötöttfogású országos bajnokság – Cegléd
17-18. Kadet szabadfogású és női országos bajnokság – Pénzügyőr SE
17-18. Diák szabadfogású rangsorverseny – Orosháza
22. Diákolimpia II. korcsoport, szabadfogás – Szentes
23. Serdülő szabadfogású rangsorverseny – Szentes

November
6. Diákolimpia III. korcsoport, szabadfogás – Kecskemét
7. Diákolimpia IV. korcsoport, szabadfogás – Kecskemét
14-15. Diák és serdülő női országos bajnokság – Dorog
14-15. Junior szabadfogású és felnőtt női rangsorverseny – Dorog
21-22. Diák II-es szabadfogású országos bajnokság – Bp. Kertváros
21-22. Diák és utánpótlás leány csapatbajnokság – Esztergom
28-29. Serdülő szabadfogású országos bajnokság – Püspökladány

December
5-6. Diák I-es szabadfogású országos bajnokság – Szombathely (HVSE)